שאלות נפוצות

טיפול שיננית הינו טיפול חשוב שעל כל אדם לעבור באופן תקופתי קבוע, לפחות פעמיים בשנה. מטרת הטיפול הוא ניקוי אבן המצברת במקומות שאנחנו לא מגיעים עם מברשת השיניים ובעיקר, הדרכה של השיננית למטופל כיצד לשמור על בריאות חלל הפה בצורה מירבית. אצלנו במרפאה גם ד"ר וינטרמן יבדוק אתכם בסיום הטיפול בכדי לראות שכל השיניים בריאות ולמנוע התפתחות של בעיות עתידיות.

טיפול שורש נשמע מאוד מפחיד, אבל בפועל מדובר בהליך שיגרתי. כאשר העששת חודרת שכבה בשן הבריאה, עלינו לטפל בפנים השן, לרוקן אותו מהרקמות הפנימיות שהזדהמו ולמלות את השן בחומר מיוחד וסתימתה. חושבים שאתם זקוקים לטיפול שורש? הגיעו לבדיקה

טיפול הבהרת שיניים איננו מסוכן יותר מכל טיפול אחד.

לפני הכל אנחנו מבצעים ניקוי שיננית יסודי, על מנת לנקות את משטח השן ולחשוף אותה מהאבנית המכסה אותה.
לפני הטיפול אנו מורחים את החניכיים בחומר המגן עליהן במהלך הטיפול, כדי שלא יפגעו מהליך ההבהרה.
מבצעים ייבוש יסודי של חלל הפה, מורחים את חומר ההבהרה בשכבה אחידה על פני השיניים ומפעילים את החומר על ידי מנורה מיוחדת, לזמן של כ-8 דקות בכל טיפול (עד ארבעה טיפולים למפגש*.

 

קודם כל אל חשש, אתם מוזמנים מיד ליצור עמנו קשר ונמצא לכם פיתרון מיידי. אצלנו במרפאה תוכלו לקבל פיתרון אסתטי מיידי לאירוע וכמובן לאחר מכן טיפול קבוע להחזרת החיוך למושלם במהרה.

כל החיים מלמדים אותנו טכניקות שונות לצחצוח השיניים כאשר כל אחת מבטיחה לנו שהיא הנכונה. אז איך בוחרים מברשת שיניים ומה נכון?
אנחנו ממליצים על מברשות שיניים שטוחות עם סיבי ניילון ישרים ורכים. ראש המברשת צריך להיות בגודל של כ-2-3 שיניים.
צחצוח השיניים צריך להיות עם הפעלת כוח מינימלית על מנת שלא נפגע בחניכיים ובמעטפת השן, בתנועות מעגליות כאשר המברשת מוטה אל עבר החניכיים.
חשוב מאוד גם לצחצח את החניכיים, להקפיד להגיע עם המברשת לכל חלל הפה ולשים לב, שלא מפספסים את החלק הפנימי של השיניים הקידמיות.
ולבסוף, לא לשכוח להעביר את המברשת גם על הלשון, ישנה הצטברות של חיידקים על הלשון ועלינו לנקות גם אותה.
אתם מוזמנים להגיע אל טיפול אצל השיננית שלנו ולקבל הדרכה אישית על צחצוח נכון.

מחלת חניכיים מתבטאת באופנים שונים אשר יכולים להופיע יחד או לחוד. המחלה נגרמת מחיידקים המתיישבים ברובד של גבי השיניים וגורמים לגירוי רקמת החניכיים על ידי הפרשת רעלנים, תגובת הגוף להגנה היא הדלקת. כאשר אנו סובלים ממחלת חניכיים עלולים להופיע התסמינים הבאים: – טעם רע בפה – רגישות וכאבים – חשיפת שורשי השיניים ונסיגת חניכיים – בזמן צחצוח דימום מהחניכיים – ריח רע מהפה – בנגיסת מזון קשה כמו תפוח, התחלת דימום – חניכיים נפוחות, רגישות למגע אם אתם סובלים מהתסמינים הללו אנא צרו קשר עמנו לבדיקה ואבחון הבעיה

תחום רפואת השיניים האסתטית התחיל את תור הזהב שלו באיזור שנות ה-90. כל הטיפולים להשגת חיוך מושלם נכללים תחת התחום הזה, מיישור שיניים להבהרה, ניקוי כתמים, חרסינה, השלמות ועוד. אצלנו במרפאה השילוב של מעבדת טכנאות שיניים ורפואה מאפשר לנו לתת את הטיפול המדויק והחכם ביותר. אתם מוזמנים לראות בגלריה את הטיפולים שעשינו ולקבוע פגישת ייעוץ ויחד, נתכנן אסטרטגיה להשגת החיוך המושלם.
בודק...