טכנאי שיניים הוא קודם כל אמן, בעל מיומנות גבוהה מאוד בעבודה עם חומר וכלים מדויקים. הוא חייב להיות בעל טאץ' אומנותי ושתהיה לו שליטה במיקרו כמו שבמקרו, כמו שאומרים "אלוהים הוא בפרטים הקטנים".

טכנאות שיניים - וינטרמן רפואה וטכנאות שיניים בחיפה

טכנאי שיניים הוא פדנט עם יכולת אבחון כרומטית גבוהה, כלומר הוא יראה את ההבדל הפצפון ביותר בגווני הצבע של השיניים. אבל בעבור מה הוא צריך את כל היכולות האלה? מה הוא עושה? מקצוע טכנאות השיניים הוא ה"מאחורי הקלעים" של אופרת רפואת השיניים. הטכנאים אחראים על בנייה ויצירת העבודה הבלתי ישירה ברפואת השיניים. הם עמלים על יצירת חומרי הגלם לעבודתו של הרופא, אם אלו כתרים, תותבות, מבנים לשיניים ושתלים.
הטכנאי אחראי על יצירת הצורה מדויקת, הצבע הנכון והמערכת שתתחבר לפיו של המטופל ליצירת חיוך מושלם ומציאותי. טכנאי השיניים עובד במעבדה, הוא מקבל הזמנה מרופא השיניים בדר"כ בצורה כתובה עם רישומים המסומנים על פי צבעים קבועים מראש ועל פי זה הוא מבצע את העבודה. ברוב המקרים הטכנאי לא יפגוש את הפה שאליו הוא יוצר את החומרים.

טכנאות שיניים - וינטרמן רפואה וטכנאות שיניים בחיפה

רופא השיניים תלוי בטכנאי שלו בכל העבודות השיקומיות הבלתי ישירות (מבנים, כתרים, תותבות, שיניים זמניות לטווח ארוך, שיקומים על שתלים ומודלי גבס לימודיים). היכולת שלהם לסנכרן את עבודתם באופן מושלם היא זאת שתאפשר להם ליצור עבור המטופל את העבודה הטובה יותר. ליכולת הזאת יש השפעה ישירה, על איכות העבודה ועל יכולת הישרדותה בפה לאורך שנים רבות. במקרים בהם יש הפרעות בתקשורת בין הרופא לטכנאי או למעבדה, עלולות לקרות טעויות אשר יפגעו בהתאמה של העבודה ולפעמים, נגלה זאת בשלב מאוחר מדיי.

כפי שקבלן הבונה בניין זקוק למהנדס שיקבע עבורו את צורת היסודות והבנייה הנכונה, כך רופא השיניים נעזר בטכנאי כדי ליצור את היסודות והשיניים החזקות והיציבות ביותר עבור הפציינט.

טכנאות שיניים - וינטרמן רפואה וטכנאות שיניים בחיפה

אצלנו במרפאה הבנו את חשיבות העבודה המשותפת של טכנאות ורפואת שיניים, והחשיבות של יכולת הסנכרון וההתאמה,

טכנאות שיניים - וינטרמן רפואה וטכנאות שיניים בחיפה

יצרנו מקום המשלב את שירותי הרופא ד"ר טל וינטרמן ושירותי המעבדה הוותיקים של הטכנאי בדרגת אמן רן וינטרמן כדי לספק את השירות הטוב ביותר עבור לקוחותינו.
היכולת שלנו, להכניס את הטכנאי לייעוץ בכל שלב ולבנות יחד את אסטרטגית הטיפול, והיכולת לתקן בזמן אמת תותבות, לתת טאצ'ים אחרונים בעבודה השיקומית, תיקוני צבע ועוד – היא היוצרת את הייחוד.
מטופל במרפאה שלנו, יכול להיכנס להתקנה של עבודה שיקומית, ובמידה ומתגלה בעיה במידה, בצבע, בצורה אנו נבצע את התיקון במהירות האפשרית, הטכנאי מיד יכנס ויזהה את הבעיה באופן מידי ויכנס לעבודה במעבדה. אין זמני המתנה למשלוח למעבדה כאשר המעבדה נמצאת בדלת הסמוכה לחדר הטיפולים. בכל שלב, הטכנאי מגיע ורואה כי ההתקנה יושבת כמו שצריך ובוחן שכל האלמנטים בפה נמצאים במקומם.

בנוסף הסמיכות של מעבדה ומרפאה מאפשרת לנו לתת שירותי חירום לאנשים שנוצר להם נזק בשיניים וזקוקים לפתרונות זמניים ומהירים עד ליצירת פתרון קבוע לטווח ארוך. אם חלילה נשברה לכם שן לפני אירוע חשוב, אנחנו נוכל לפתור לכם את הבעיה ולהחזיר לכם את החיוך לפניכם, במהירות האפשרית. אצלנו אין מקום לטעויות, אין שליחים, אין מתווכים, הטכנאי יראה אתכם במקום יחד עם הרופא ויחד אתכם, יחליטו על הטיפול הנכון ביותר.

טכנאות שיניים - וינטרמן רפואה וטכנאות שיניים בחיפה